Onze mensen

Awarenes, Respect en Trust is waar Will Pharma en haar mensen voor staan. Ons team kenmerkt zich door professionals met een passie voor gezondheidszorg. We streven naar het creeren van actieve partnerships om het welzijn van patienten te bevorderen.

     Ron Rust

     Country Manager

     Ron.Rust@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Martine Verhagen

     Marketing Manager OTC

     Martine.Verhagen@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Irma van der Veen

     Key Account Manager

     Regio Noord-West Nederland

     Irma.van.der.Veen@willpharma.com
 

 

 

 

     Suzanne Beek

     Assistant Marketing & Sales

     info@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Ties Versteeg

     Business Unit Manager

     Ties.Versteeg@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Nic Grout

     Manager Logistics

     Nic.Grout@willpharma.com

 

 

 

 

     Robin Katoen

     Digital Communication Manager

     Robin.Katoen@willpharma.com

     Maurienne Will

     CEO

     info@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Dirk-Jan Nieuwsma

     Business Manager RX

     Dirk.Jan.Nieuwsma@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Dennis van Asch

     Key Account Manager

     Regio Noord-Oost Nederland

     Dennis.Van.Asch@willpharma.com

 

 

 

 

     Erik Batenburg

     Key Account Manager

     Regio Zuid Nederland

     Erik.Batenburg@willpharma.com

 

 

 

 

     Melanie Schenk

     Officemanager

     Melanie.Schenk@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Rianne Veen

     Assistant Sales & Export

     Rianne.Veen@willpharma.com

 

 

 

 

 

     Lida de Boer

     Logistics

     Lida.de.Boer@willpharma.com